Güvenli Hareket Et

Personal Trainer 

Personal Trainer ile çalışmak istiyor ve hedeflediğiniz nokta çok daha fit, zayıf ve atletik olmak. Peki kişisel antrenör kavramının ne olduğunu daha detaylı sorgulamalı mıyız? Kesinlikle!

Sen Neredeysen Dart Orada

Online Personal Training

Seyahat, hareketli ve zamansız yaşamın bize getirdiği birtakım yükler meydana gelmekte. Hem sağlıklı yaşam istiyoruz hem de her şey zaman kaybı olmadan olsun istiyoruz. Peki online personal training hizmeti nedir?

Daha Sağlıklı Postür

Pilates ve Duruş Bozuklukları

Postür ve duruş bozuklukları ile ilgili soru işaretlerini gidermenden önce postür kavramını anlamak önemlidir. Postür; yerçekimine karşı korunan vücut duruşunu ifade etmektedir. Gerek sporcularda gerekse sağlık için antrenman yapan bireylerde postür çok büyük önem taşımaktadır.

Yüksek Performans

Atletik Performans ve Sporcu Koçluğu

Atletik performans, sporcunun uzun süreli branşa devam etmesi için uzun vadeli planlanan antrenman stratejilerinin bütünüdür. Size özgü planlama yapar ve antrenman modelleri tasarlar.

Doğru Beslenme

Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

Diyet, sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam rutini oluşturabilmek için organize edilen bir süreçtir.  Diyetisyen, bireyin daha sağlıklı beslenmesi ve yaşamsal faaliyetlerini daha dengeli sürdürebilmesini sağlar. Besinlerin yapı taşlarını bireyin sağlığını nasıl etkileyeceği konusunda yol göstericidir.

Çocuklara Hareket Özgürlüğü

Dart Çocuk Kulübü

Çocuklarımızın sosyal hayatını geliştirebilmek adına bu eksiklikleri gidermek için kurmuş olduğumuz DART ÇOCUK KULÜBÜ’müz çocuklarımızın psikomotor, sosyal ve fiziksel gelişimini en iyi şekilde desteklemek için onlara kendilerini ifade edebilecekleri bir ortam sunuyor.