Online Antrenman Hizmeti

Evde Egzersiz Programı ve Online Antrenman Hizmeti

Online Antrenman hizmeti ile zaman kaybetmeden evinizin güvenli ortamında  ihtiyaçlarınıza uygun tasarlanmış egzersiz protokolü ile antrenman yapabilirsiniz. Sık seyahat ediyor, yoğun saatler çalışıyor ve bir yere bağlı kalmadan olduğunuz yerde sadece 40-50 dakika ayırarak sağlığınız için spor yapmak istiyorsanız Dart Training House ekibi, stüdyo ortamını evinize taşıyor.

Hepimiz birbirimizden farklı hareket ederiz. Yere başışımız, bir yere uzanıp çömelmemiz… Tüm temel hareket kalıpları birbirinden farklıdır. Hepimizin egzersiz ihtiyaçları da bu sebeple farklıdır.

Düzenli bir antrenman döngüsüne girmeden önce ihtiyaçların belirlenmesi gerekmektedir. Postür analizi ve hareketlilik testlerini dijital platformlarda uygulayarak, hedeflerinize en uygun kişiye özel planı hazırlıyor ve özel ders şeklinde güvenli olarak uygulamanızı sağlıyoruz.

Daha kapsamlı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Evinizde duran pilates matı ve resistance band theraband gibi küçük ekipmanlar, vücut ağırlığınız ile evde egzersiz programı oluşturabiliriz.

Evde Egzersiz Hareketleri Uygulaması Tek Başına Güvenli mi?

Sürdürülebilir bir egzersiz alışkanlığı edinmek, hareketsiz bir yaşama son vermek için doğru hareket etme becerisinin gelişimi önemlidir. Bir egzersiz uzmanı size, günlük hayatta kullandığınız hareket kalıplarından başlayarak, antrenman esnasında kullandığınız egzersizlere kadar güvenli bir zemin yaratır.

Daha güvenli hareket etme becerisi geliştiğinde bir egzersiz uzmanına ihtiyacınız olmaksızın tek başınıza egzersiz yapabilir konuma gelmiş olacaksınız.

Neden Online Antrenman Hizmeti?

Sağlığınız için önce hareket profesyonellerinden destek almak güvenlidir. Yanlış yüklenmeler sonucu oluşan aşırı kullanım yaralanmaları ilerleyen yıllarda yaşam kalitenizi oldukça düşürebilecek, sağlığımızı tehdit eden riskler arasındadır. Her yaş grubundan birey yanlış egzersiz yüzünden ciddi sağlık problemleriyle karşı karşıya kalmaktadır.

Her zaman daha fazlası, daha iyisi anlamına gelmez.

İhtiyaçlarınızın farkında mısınız?

Akademik birikimi yüksek, alan tecrübesi olan bir eğitmen ile çalıştığınız zaman sportif yaralanmalara karşı riski en aza indirgemiş olursunuz. Postürel problemler ve pek çok bireysel farklılık her bireyin farklı hareket etmesine sebep olur. Sizin için uygun hareket açılarının tasarımı bu sebeple önemlidir. Amacınız sağlık için hareket etmekse güçlü bir zemin oluşturmak  için daha detaylı bilgi almak isterseniz buraya tıklayın.

Yaşam boyu aktif, iyi bir postür ile sağlıklı kalmak için önce #hareketeodaklan

İzmir Pilates ve İzmir Personal Training hizmeti almak istiyorsanız Balçova stüdyomuz için iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Pilates ve İstanbul Personal Training hizmeti almak istiyorsanız Bağdat Caddesi stüdyomuz için iletişime geçebilirsiniz.