caddebostan fitness pilates

Caddebostan Fitness ve Pilates

Caddebostan fitness ve pilates gibi disiplinlerin yoğun tercih edildiği bölgelerin başında gelmektedir. Caddebostan spor salonları, genellikle açık havada egzersiz yapmayı seven pek çok bireye de hizmet vermektedir.  Belki de Türkiyenin en düzenli fiziksel aktivite yapılan bölgelerinden biri de Caddebostan sahilidir. Sabah 06:00 sularında koşanlar, güne yoga ile güneşi selamlayarak başlayanlar ya da istasyonlarda vücut ağırlıklarıyla antrenmanlarını yapanlar. Oldukça iyi bir sportif bilinç seviyesine sahip olan bölge, bağdat caddesi ile olan kesişimi  pek çok pilates stüdyosu, aletli pilates stüdyosu – reformer pilates stüdyosu, spor salonu, butik antrenman stüdyolarını içerisinde barındırır.

Caddebostan sahilinde koşu denemeleri

Yeni başlayanlar için hazırlamış olduğumuz ve herkesin hiçbir hazırlık aşamasına ihtiyaç duymaksızın başlayabileceği 5 kilometrelik koşu programı blogta. Yazımızı inceleyerek Caddebostan sahilinde koşmaya başlayabilir ve daha sağlıklı bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

Yeni Başlayanlar İçin 5 K rehberi için buraya tıklayın.

Caddebostan Fitness ve Pilates Stüdyoları

Caddebostan sahil pek çok bireysel eğitmeni ders verirken gözlemleme imkanı sunar. Genellikle kişiye uygun olmayan planlar, her öğrenciyle aynı egzersiz protokolleri ve oldukça reçete bir süreç. Peki bölgede akademik birikimi yüksek, çok uzun yıllardır alan tecrübesine sahip eğitmenler de var desek?

Spor yanlış yapıldığında yaralanmalara sebep olabilir. Söz konusu pilates, fonksiyonel antrenman gibi kavramlarsa ne kadar çok, o kadar iyi anlamı taşımaz. Mutlaka uzman bir eğitmen ile bireysel bir spor koçu ile doğru temelleri oluşturmalısınız.

İhtiyaçlarınızı anlamak, pilates sisteminin aslında ne olduğunu daha detaylı incelemek için buraya tıklayın.

Peki Dart Training House Kimdir?

İzmir Balçova’da kurulan ve 7 yıllık sürecin ardından İstanbulda ilk şubesini açan Dart 2019 yılının Eylülünden beri Şaşkınbakkal Işıklar – Boynerin karşısında hizmet vermeye başlamıştır.

Bünyesinde fizyoterapist, diyetisyen ve uzman personal trainerler barındırmaktadır. Markamız kurumsallaşma yolunda ilk adımını atmış ve multdisipliner ekip anlayışını benimsemiş butik bir egzersiz stüdyosudur.

Caddebostan pilates, Caddebostan fitness, caddebostan spor salonları gibi arayışlarınız var ise iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.