Online Antrenman Danışmanlığı Nedir?

Seyahat, hareketli ve zamansız yaşamın bize getirdiği birtakım yükler meydana gelmekte. Hem sağlıklı bir yaşam istiyoruz hem de her şey zaman kaybı olmadan olsun istiyoruz. Sağlıklı ve sürdürülebilir yaşam rutininde Dart Training House ailesi olarak ne zaman isterseniz yanınızda olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

Online antrenman; siz nerede olursanız size eşlik eden, size uygun hazırlanmış plandır. Online antrenmanda amaç, kişinin hedefi doğrultusunda kişiye özel bir egzersiz planı oluşturmaktır. Online antrenmanda bir diğer amaç, kişinin edindiği ufak ve pratik ekipmanlar desteğiyle antrenmanın sürdürülebilir bir rutinde kalmasını sağlamaktır.

Kilo alma, kilo verme veya kilo kontrolü noktasında beslenme desteğiyle yürütülen bu süreçte antrenmanlarınızda amaç, hedefiniz olacaktır.

Online Antrenman Süreci Nasıldır?

  • Kişinin doldurması gereken sağlık formu ile başlar.
  • 4 açıdan çekilmiş fotoğraf
  • Kişinin kan parametreleri
  • Sağlık raporu ile devam eder.

Online Antrenman Süreci Nasıl Devam Eder?

Yukarıdaki prosedürlerden sonra eğitmen tüm formu ve 4 açılı fotoğrafı inceledikten sonra size özel bir antrenman rutini oluşturur.

Seçeceğiniz paketlere göre antrenman ve takip süresi değişkenlik gösterir.

Online Diyet Danışmanlığı Nedir?

Yoğun iş temposu, kalabalık şehirlerde zamanla yarış, trafik, hareketsiz bir yaşam veya seyahatler hepimizin beslenmesini etkilemektedir. Bu süreçte çeşitli nedenlerden diyetisyene gitmek sizin için pek mümkün olmayabilir veya size danışmanlık yapmasını istediğiniz diyetisyenle farklı şehirlerde olabilirsiniz.

Dünyanın her yerinden her an size ulaşım imkânı sağlayan online diyet programı; anlık takipleriniz, sormak istediğiniz sorular için ayrılacak zaman diyetisyeniniz tarafından organize edilerek, size en uygun takvimler oluşturulur.

Online diyet programı tamamen sizin sağlık parametrelerinize uygun bir şekilde diyetisyeniniz tarafından planlanan bir süreç olup, yaşam biçiminize uygun ve sürdürülebilir olması amaçlanarak planlanır.

Online diyet süresince amacımız; beslenmenin hayatımızın her anında olduğu gibi diyetisyene ulaşmanın her an kolay olduğu, bireyin kısıtlı zaman diliminde veya diyetisyene ulaşım sağlayamadığı koşullarda sosyal ağlarla diyet programını birebir planlamak ve diyetin yaşam biçimine uyumlu hale getirmeyi sağlamaktır.

Online Diyet Süreci Nasıl Devam Eder?

Süreçte öncelikle diyetisyeninizle paylaşacağınız kan parametreleri ve 3 günlük besin raporu sonrasında yapacağımız FaceTime görüşmesi ile diyetiniz, diyetisyen tarafından birebir planlanacaktır.

 

Online Danışmanlık İçin Hemen Bilgi Alın