Multidisipliner Ekip Anlayışı ile Dart Training House Ekibi

EKİBİMİZ

İHTİYAÇLARINIZIN FARKINDAYIZ

Yere nasıl bastığınız ile başlayan küçücük bir hikaye…

 Daha sonrası mı? Güvenli hareket etme becerisi…

Egzersiz Uzmanı, Atletik Performans Antrenörü
Kurucu Ortak, Atletik Performans Antrenörü ve Egzersiz Uzmanı

Yeliz ÜMİT

Ege Üniversitesi –  Spor Bilimleri Fakültesi mezunu olan Yeliz Ümit, 13 yıldır atletik performans, sportif yaralanmalarda sahaya dönüş, metabolik ve kronik hastalıklarda egzersiz, duruş bozuklukları, genel fitness hedefleri – vücut kompozisyonunun iyileştirilmesi, fonksiyonel antrenman sistemleri üzerine tüm yaş gruplarına bireysel ve grup antrenman hizmeti vermektedir.

Ilgım Türkan - Pilates Eğitmeni
Kurucu Ortak, Pilates Eğitmeni ve Egzersiz Uzmanı

Ilgım TÜRKAN

Celal Bayar Üniversitesi – Spor Bilimleri Fakültesi mezunu olan Ilgım Türkan, 1o yıldır metabolik ve kronik hastalıklarda egzersiz, duruş bozuklukları ve pilates, genel fitness hedefleri – vücut kompozisyonunun iyileştirilmesi, fonksiyonel antrenman sistemleri üzerine tüm yaş gruplarına bireysel ve grup antrenman hizmetleri vermektedir.

İzmir Personal Training
Egzersiz Uzmanı

Ülkü EŞİYOK

Celal Bayar Üniversitesi – Spor Bilimleri Fakültesi mezunu olan Ülkü Eşiyok, 5 yıldır duruş bozuklukları, genel fitness hedefleri – vücut kompozisyonunun iyileştirilmesi, fonksiyonel antrenman sistemleri üzerine tüm yaş gruplarına bireysel ve grup antrenman hizmetleri vermektedir.

diyetisyen
Diyet ve Beslenme Uzmanı

Nazlıcan DİLER

Marmara Üniversitesi – Diyetetik ve Beslenme Bölümü mezunu olan Nazlıcan DİLBER, stajyer diyetisyen olarak 2 yıl, diyetisyen olarak ise 2 yıldır hizmet vermektedir. Dart Training House İstanbul stüdyoda ve online diyet hizmeti vermektedir.

diyetisyen balçova
Diyet ve Beslenme Uzmanı

Uğur TAYLAN

Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunu olan diyetisyen Uğur Taylan, her pazartesi İzmir şubemizde Dart Training House üyelerine hizmet vermektedir.

Abdurrahman Özbay
Danışman Hekim

Dr. Abdurrahman ÖZBAY

Selçuk Üniversitesi –  Tıp Fakültesi 2002 dönemi mezunu olan Abdurrahman ÖZBAY, Dart Training House bünyesinde çalışan üyelerin sağlık dökümanlarının değerlendirilmesinde danışman hekimlik hizmeti vermektedir.