Yeliz Ümit

Egzersiz Uzmanı
Atletik Performans Antrenörü
Kurucu

Ege Üniversitesi - Spor Bilimleri Fakültesi mezunu olan Yeliz Ümit, 13 yıldır atletik performans, sportif yaralanmalarda sahaya dönüş, metabolik ve kronik hastalıklarda egzersiz, duruş bozuklukları, genel fitness hedefleri - vücut kompozisyonunun iyileştirilmesi, fonksiyonel antrenman sistemleri üzerine tüm yaş gruplarına bireysel ve grup antrenman hizmeti vermektedir.

Ilgım Türkan

Egzersiz Uzmanı
PİLATES EĞİTMENİ
Kurucu

Celal Bayar Üniversitesi – Spor Bilimleri Fakültesi mezunu olan Ilgım Türkan, 1o yıldır metabolik ve kronik hastalıklarda egzersiz, duruş bozuklukları ve pilates, genel fitness hedefleri – vücut kompozisyonunun iyileştirilmesi, fonksiyonel antrenman sistemleri üzerine tüm yaş gruplarına bireysel ve grup antrenman hizmetleri vermektedir.

ÜLKÜ EŞİYOK

PERSONAL TRAıNER

Celal Bayar Üniversitesi - Spor Bilimleri Fakültesi mezunu olan Ülkü Eşiyok, 5 yıldır duruş bozuklukları, genel fitness hedefleri – vücut kompozisyonunun iyileştirilmesi, fonksiyonel antrenman sistemleri üzerine tüm yaş gruplarına bireysel ve grup antrenman hizmetleri vermektedir.

HASAN BURAK YILDIZ

PERSONAL TRAINER

İstanbul Üniversitesi son sınıf öğrencisi olan Hasan Burak Yıldız, 3 yıldır genel fitness hedefleri – vücut kompozisyonunun iyileştirilmesi, fonksiyonel antrenman sistemleri üzerine gelişim dönemi çocukları ve orta yaş popülasyonuna bireysel ve grup antrenman hizmeti vermektedir.

ŞEYDA ALTAN

FİZYOTERAPİST

Yeditepe Üniversitesi – Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü mezunu olan Şeyda Altan, stajyer osteopat olup, fizyoterapist olarak duruş bozuklukları ve sportif rehabilitasyon alanlarında hizmet vermektedir.

NAZLICAN DİLBER

Diyetisyen

Marmara Üniversitesi – Diyetetik ve Beslenme Bölümü mezunu olan Nazlıcan DİLBER, stajyer diyetisyen olarak 2 yıl, diyetisyen olarak ise 2 yıldır hizmet vermektedir.

Dilan FUTSİ

PERSONAL TRAINER

Dokuz Eylül Üniversitesi – Spor Bilimleri Fakültesi son sınıf öğrencisi olan Dilan Futsi, 2 yıldır genel fitness hedefleri – vücut kompozisyonunun iyileştirilmesi, fonksiyonel antrenman sistemleri üzerine gelişim dönemi çocukları ve orta yaş popülasyonuna bireysel ve grup antrenman hizmeti vermektedir.

DR. Abdurrahman ÖZBAY

dANIŞMAN HEKİM

Selçuk Üniversitesi - Tıp Fakültesi 2002 dönemi mezunu olan Abdurrahman ÖZBAY, Dart Training House bünyesinde çalışan üyelerin sağlık dökümanlarının değerlendirilmesinde danışman hekimlik hizmeti vermektedir.